فیلم ضرب و شتم زائرین و زنان شیعه در مقابل بقیع توسط عمال وهابیت

فیلم ضرب و شتم  زائرین و زنان شیعه در مقابل بقیع توسط عمال وهابیت :
نیروهای هیئت امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی دو روز پیش با کمک نیروهای امنیتی این کشور به تعدادی از زنان شیعه معترض که در مقابل بقیع دست به تجمع زده بودند، تجاوز کرده و آنان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.
به گزارش شیعه آنلاین، در اینفیلم یکی از نیروهای امنیتی عربستان سعودی بر بام یکی از ساختمان‌های اطراف بقیع دیده می شود که در حال فیلمبرداری از زنان معترض است.
در این کیلیپ که بر روی پایگاه الکترونیکی "Youtube" قرار داده شده است، همچنین صدای یکی از زنان شیعه به گوش می رسد که گویا به دلیل مورد ضرب و شتم قرار گرفتن، در حال فریاد کشیدن و کمک خواستن است.
منابع آگاه در عربستان سعودی اعلام کردند انتشار این کیلیپ خشم شدید شیعیان جهان عرب را برانگیخته از همین رو نیروهای امنیتی عربستان سعودی در مناطق شیعه نشین این کشور در حالت آماده باش کامل به سر می برند.
شایان ذکر است منابع آگاه از شهر مدینه منوره دو روز پیش خبر دادند که بیش از 2 هزار شهروند شیعه از کشورهای عربی در اعتراض به توهین و دست درازی مأموران کمیته امر به معروف و نهی از منکر عربستان به زنان شیعی، دست به اعتصاب گسترده در مقابل بقیع زدند. در پی این اعتصاب گسترده، مقامات مسئول عربستانی ضمن بی توجهی به رفتار توهین آمیز مأموران خود، این اعتصاب کنندگان را به تلاش برای ایجاد هرج و مرج و آشوب متهم نموده و 5 تن از اعتصاب کنندگان را بازداشت کردند.
مأموران کمیته امر به معروف و نهی از منکر عصر روز جمعه با ایجاد مزاحمت برای زائران شیعه، به زائران زن اهانت کرده و از کلمات ناپسند و فحاشی استفاده کردند. در همین حال "محسن ردادی" سخنگوی پلیس منطقه طی اظهاراتی گفت: این زائران شیعه آشوبگر هستند و با تجمع مقابل بقیع، صدای خود را بیهود بالا بردند.
گفتنی است اعتصاب کنندگان شیعی، شعارهایی چون "الله أکبر" و "هیهات منا الذلة" سر می‌دادند. نیروهای امنیتی عربستان به تعداد زیادی از آنان نیز با لباس شخصی در محل حاضر شده بودند، اقدام به فیلم برداری کرده و سپس 5 تن از اعتصاب کنندگان را بازداشت کردند.
این روزها که سالگرد وفات پیامبر (ص) است، هزاران شیعه عربستانی و دیگر کشورهای عربی برای زیارت مرقد مطهر رسول الله (ص)به مدینه منوره رفته‌اند.

 

برای دیدن فیلم روی لینکهای  زیر کلیک کنید.
1.فیلم ضرب و شتم زائرین و نوامیس شیعه در مقابل بقیع
2.فیلم ضرب و شتم زائرین و نوامیس شیعه در مقابل بقیع
3.فیلم ضرب و شتم زائرین و نوامیس شیعه در مقابل بقیع
4.فیلم ضرب و شتم زائرین و نوامیس شیعه در مقابل بقیع

خبرهای تکمیلی را در نشانی زیر بخوانید.

منبع: http://aletaha.parsiblog.com/853427.htm

/ 2 نظر / 57 بازدید
محمد

چی میشه گفت جز اینکه وهابیت نجاستی غیر قابل تطهیر است خدا لعنت کند این بندگان شیطان و شیطان زدگان را وبه خوبی داری استفاده کردم مدیریت عرفان سلامت

رومئو و ژوليت

سلام امیر جان. خوبی ؟ مزسی که بعد این همه مدت اومدی پیشمون . راستیمعذرتکه لینکت پاک شده بود دو ماه پیش قالب وبلاگ رو عوض کردیم پاک شده بود . لینکت روگذاشتیم توی وبلاگ.به نام نیلوفر آبی ( امیر ) بازم بیا پیش ما دوست عزیز. موفق باشی