شناخت دنيای درون (۱)

[     نسل بشر به دليل وجود عقل و روح ، ذره اي از قدرت پروردگار را در ذات وجودي خويش جاي داده است .<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

[     اگر شعور درون سلولي ، افكار منفي و ناسازگاري را به وجود آورد ، فرد مريض مي شود و نيروهاي خلقت در آن دخالت دارند و چنانچه آن شعور ، با افكار مثبت و سازنده و همگام در جهت نيروهاي خلقت در يك سو باشد، فرد سلامت خود را به دست مي آورد . زيرا تمام اتمهاي موجود در خلقت ، براي حفظ بقا و سلامت و حركت به سوي پروردگار ، مي بايست از اين قدرت الهي بهره مند گردند ، در غير اين صورت ، سلامت و تكاملي وجود نخواهد داشت .

  • يكي از بهترين زمان وقتي كه جسم مادي به خواب مي رود و روح بسادگي مي تواند از جسم فاصله بگيرد و خود را به عالمي برساند كه روز اول از آنجا به سوي ماده فرستاده شده است و در آن محيط كسب انرژي كند

[     اگر شخصي نتواند بخوابد روح به علت از دست دادن سياله هاي روحي و انرژي دگرگون مي شود وحالت ناراحتي  و عصيان درون بوجود مي آيد.

[     در موقع طلوع و غروب آفتاب كه كره خورشيد قابل رؤيت است و هنوز نور آن به زمين نتابيده است ، يك سري از امواج شفابخش به زمين مي تابند. حدود 8 دقيقه.

قسمت اعظم اطلاعات بشر از طريق وحي توسط قدرتهاي پروردگار و نيروهاي غيبي به گروه خاصي از افراد بشر نازل گرديده است . 

    

            -------------------------------------

توجه: پاورقی اين تارنگار به روز شد.ديدن کنيد.(سمت راست؛ پايين صفحه)

/ 5 نظر / 39 بازدید
رضا

سلام وبلاگ خوبی داری موفق باشی

Money For You

دلت میخواد درآمد اینترنتی داشته باشی ؟ چیزی حدود ١٠٠ دلار در هفته ؟! .. بیا وبلاگ من! دروغ نیست!!

زردشت

درود با دو غزل و آب و آينه به انتظارمت کرم نما و فرود آ که خانه خانه ی تست

Mehran

عزیز خسته نباشی لینک وبلاگ شمارو اضافه کردم به لینکهای وبلاگم. ضمناً کاش لینک هارو فارسی می نوشتی. بگردمت.

nell

بلاخره پیدات کردم