معرفی کتاب و نويسنده ۳ (محمدرضا يحيايی)

قسمت سّوم<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

"دانشی راکه در جهان است، تنها در جهان می توان بدست آورد ، نه در کنج اتاق.(لرد چسترفیلد)"

 

      یکی از موضوعات جدیدی که من قصد قرار دادنش در وبلاگ رو دارم، قسمت معرفی کتاب و نویسندگان است. و حالا در گام سوم قصد معرفی سومین و چهارمین کتاب از کتب ارزشمند جناب پروفسور محمّدرضا یحیایی ، را دارم.

     شما در آستانه ورود به جهانی شگفت انگیز و ناشناخته هستید، یعنی سفر به درون. با خواندن این کتاب سفری به درون خود کنید، سفری که پُر از ناشناخته ها در جهانی شگفت انگیز می باشد، یعنی سفر به ماوراء.

معرفی کتاب:

    " خواب درمانی بیست دقیقه ای" :

    جهت  مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج، ازجمله:  1- جوش دادن استخوانهای شکسته   2- از بین بردن تومورها، غده های چرکی و سرطانهای در بدن  3- از بین بردن سنگ کلیه و سنگ مثانه  4- فلجی بدن((ms  5- کری  6- سکته قلبی  7- سکته مغزی  8- تامین کردن ویتامین های بدن  9- تامین کردن اکسیژن لازم بدن(آسم)  10- بیماری عصبی( ناراحتی اعصاب)  11- بیماری روحی  12- بیماری هموفیلی  13- میگرن  14- ترک اعتیاد(سیگار، تریاک، مشروبات الکلی) ، خودهیپنوتیزم(برای رسیدن به حالت خلسه جهت خودشناسی روحی).

 

معرفی کتاب:

   " روش مطالعه با نویسنده کتاب" :

   بوسیله این روش نوین که توسط مولف ابداع گردیده، شما می توانید کتاب  مورد علاقه خود را مدّت زمانی کوتاه  و با درک کامل مطالب نهفته شده در داخل کتاب را فرابگیرید. در این روش نویسنده کتاب( کتابی را که مطالعه می کنید) مستقیماً مطالب نهفته شده در داخل کتاب را به شما می آموزد.

به امید موفقیت ، کامیابی ، سعادتمندی وخوشبختی برای این نویسنده محبوب؛

ادامه دارد ...

/ 0 نظر / 40 بازدید