معرفی کتاب: انرژی معجزه گياهان

نام کتاب

نام کتاب : انرژی معجزه گیاهان ، "خوددرمانی بوسیله انرژی گیاهان"      نویسنده: محمّدرضا یحیایی       ناشر:انتشارات آوای دانش<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

چاپ اول: 1378          شمارگان: 5000 جلد        قیمت: 850 تومان

نشانی نشر ارمغان: تهران – خ انقلاب – خ 12 فروردین – بعداز چهارراه نظری – پلاک33- تلفن:6492754

--------------------

نویسنده کتاب چهارده کتاب در دست تألیف دارد که به ترتیب تقدیم به چهارده معصوم (ع) می نماید. باشد که مانند چهارده نورولایت که همگی نوری واحد می باشند، این کتابها هم نوری شوند همراستا بانور ولایت و جلوی پای روندگان راه ائمه اطهار(ع) را روشن نمایند.  - این کتاب،پنجمین کتاب ازاین سری کتابها می باشد. 

- شروع کتاب : پنجشنبه 31/3/1375  مصادف با ولادت حضرت امام محمّد باقر(ع).

- خاتمه کتاب: پنجشنبه 6/10/1375  مصادف با ولادت حضرت قائم (عج).

-------------------------

خلاصه ای از مقدّمه دکتر سیّد ابوتراب احمدپناه (رئیس دانشکده هنر دانشگاه تربیت مدرّس و استاد دانشگاه):

آنچه مسلم است انسان ذاتاً گیاهخوار بوده و ارتباط اوبا گیاهان جدانشدنی است و ماروزانه بیشتر مواد غذایی خودرا ازگیاهان تهیه می کنیم.

 دراین اثرباشیوه های استفاده مفید و نیروهای درونی گیاهان، همچنین با تاثیرات موسیقی،عاطفه، نیروی چی، کندالینی،نیروی مغناطیسی،امواج، رنگها و افکار برروی گیاهان آشنا می شوید.

 بدرستیکه خواندن این کتاب راعلاوه بر بیماران و شیفتگان نیروهای درونی، به آن دسته ازکشاورزانی که مایلند محصولات کشاورزی بهتر برداشت نمایند توصیه می نمایم.

 باتوجه به مفید بودن روشهای کتاب در علاج بیماریها، شایسته است که قبل ازبیماری انسان خودرا آماده هرگونه هجوم نماید و در مواقع بیماری با بهره گیری از روشهای کتاب سلامتی خودرا رودتر بدست اورد.

---------------------------

خلاصه ای از مقدّمه مؤلف کتاب:

 در قرآن کریم بیش از صد آیه وجود دارد که در رابطه با گیاهان، ما را راهنمایی می نماید. چونکه سرشت و طبیعت انسان از گل است، پس نتیجه می گیریم که تغذیه و معالجه انسانها هم بامحصولاتی که در خاک وآب می رویند و تولید مثل می کنند میسّر است. اگر ما علم شناخت طبیعت را داشته باشیم و نیّتمان پاک باشد می توانیم از گیهان داروئی و روح پاک طبیعت استفاده کنیم، هم برای تغذیه، هم برای معالجه.

 طبیعت انرژی است که باعث زندگی،نیرو، نشاط، مهر، محبت، دوستی، تولیدمثل، هستی، رشدو نمو، پرورش و پیشرفت می گردد.اشخاصی که بیمار هستند حتماً باید توسط روحشان با روح گیاهان داروئی تماس برقرار نمایند و اگر روابط بینشان مثبت باشد حتماً انرژی مثبت از گیاهان داروئی جذب بدن شده و باعث دفع انرژی منفی و بیماری ازبدن بیمار می گردد و درنهایت بیمار سلامتی خودرا بدست می آورد.

 برای اینکه بتوانید روح را پاک و مثبت نمائید، می توانید از قرآن کریم و احادیث ائمه اطهار(ع)،(اصول کافی) استفاده لازم را ببرید وبا ایمان قوی گفته هایشان راعمل نمائید،مطمئن باشیدکه به روح طبیعت و قانون هستی دسترسی پیداخواهیدکرد.

 دراین کتاب سعی نموده ام ازتمام جوانب به شناخت گیاهان بپردازم، و تحقیقات شخصی خود و دیگران را بنگارم، باشدکه موردتوجه و استفاده درست خوانندگان گرامی قرارگیرد.            آذرماه 1375

---------------------------

کتاب انرژی معجزه گياهان

 

فهرست مطالب کتاب:

 1- تزجدید مؤلف ( انرژی گیاهان).                2- روش سرخپوستان، برای انرژی گرفتن ازگیاهان

 3- معالجه حیوانات بوسیله امواج اثیری         4- درختان با انسان انرژی مبادله می کنند.          5- تأثیر موسیقی روی گیاهان

 6- تأثیر عاطفه روی گیاهان          7- تأثیر نیروی چی روی گیاهان                  8- انرژی حیات(چی) درزندگی روزمره(تز جدید مؤلف).

 9- تز جدید مؤلف (درد، بیماری، و مرگ).               10- انرژی نهفته در درون گیاهان           

 11- تأثیرکوهستان روی بیماران

 12- تأثیر کوهستان روی گیاهان        13- تأثیرنیروهای مرموز در اهرام مصر روی گیاهان.     

 14- طریقه ساختن هرم

 15- تأثیر نیروی کندالینی روی رشد گیاهان        16- تأثیر نیروی شفا روی گیاهان                  

 17- گیاهان در قرآن کریم

 18- قارچ کومبوجا و کفیر         19- آب شفا.            20- تأثیر نیروی مغناطیسی روی رشد گیاهان    

 21- تأثیر امواج روی رشد گیاهان    22- تز جدید مؤلف (نیروی پنجگانه رشد ونمو گیاهان).                 23- تأثیر رنگها روی رشد گیاهان

 24- رنگ درمانی.                25- تأثیر افکار مثبت و منفی روی رشد گیاهان.

/ 2 نظر / 45 بازدید
لیلا

سلام مطلبت را خواندم. خوب بود. من هم به روز هستم. سر بزن.

kiya

سلام امير جان خوبی ..........بسيار مطالب خوبی بود...........من لينک شمارو در اولين فرصت میگذارم......منتظر نوشته های خوبت هستم منم آپ کردم سر بزن.......فعلا