سفر روح(پرواز روح) ((۲))

هنگامیکه وجدانمعنوی ( آگاهی معنوی) در یک شخص بیدار شود به خصوص اگر شخص فن سفر روح را بلد باشدقادر به شنیدن جریان صوتی خواهد بود و هنگامیکه آن را احساس کند قدرت خدا را احساسکرده این صدا در واقع خدای تعالی است که خود را در صورتی قابل دیدن و شنیدن متجلیمیکند.( مانند الهاماتی که بعضی مواقع برای شخص اتفاق میافتد)
    در واقع نور هم تجلی مرئیصوت است که ما قادر به دیدن آن باشیم . جریان، فقط جریان صوتی است و بس .

  هنگامیکه شخص قابلیت سفر روحرا در خود توسعه دهد گوش معنوی او قادر به شنیدن صدا شده و از آن لحظه تزکیه ذهن وروح او آغاز میشود. اینها سپس برای دریافت نوسانات بالاتر پاک خواهند شد.
کسیکهقابلیت سفر روح را دارد می تواند با نشستن در سکوت و به حالت استراحت مطلق در آوردنخود آن را تمرین کند ( همان خلسه)
وقتی این تجربه در چندین جلسه تمرین ادامهپیدا کند تمرین کننده درمی یابد که صدا توسط گوش درون کمکم شنیده خواهد شد و نور درپیش چشم های معنوی شروع به ظاهر شدن خواهد کرد . رسیدن به این مرحله به تمرین نیازدارد البته روش های سریعتری نیز وجود دارد .
(ممکن است برای شما اتفاق افتادهباشه وقتی چشماتون رو بستین و دارین فکر میکنین یه نوری رو ببینین که اول به جلومیره بعد رنگ عوض میکنه بعد شروع به رفت و برگشت میکنه اگر هم ندیدید میتونید یهبارامتحان بکنید ضرر نمیکنید)
این سه اصل باید باهم یکی شوند فکر نور- صوت .
نفس برتر ما هنگامیکه خارج از بدن است با سطوح عظیمی از نور برخورد پیدا میکنداما او میتواند توسط فکر فعل جهان های دیگر-در هر کجا مایل باشد گذر کند،زیراکه آن تمایل ( یا خواسته ) با آنچه فکر دستور میدهد مطابقت خواهد داشت .
ایناصول جزئی از درون روح انسان خواهد شد و میتواند برای جنبه های انتفاعی خود انسانیا برای یک نیاز جهانی در میان همنوعانش مورد استفاده قرار گیرد .صوت اصل اساسی درسفر روح است به عبارتی سنگ طاق معماری تمام جهان در تمامیتش میباشد
((فقط درآخر به این نکته ها توجه کنین که در دور و اطراف سما چیگفته میشه --( کلام الهی) --))
از این جریا ن صوتی به عنوان کلمه یاد میشود همانگونه که در انجیل از انصحبت شده و هم چنین در قرآن و یا به عبارت دیگر خدا در قالب آن خود را به تمام مردمو تمام وجودهای عالم هستی میشناساند. صوت در واقع جریانی موجی است که مجموعه تعالیممنتشر شده توسط خدا را دربر میگیرد. این یک نیروی حیات بخش و آفریننده است
   طبقه اثیری :
طبقهیا جهان اثیری ، اختری یا عاطفی : طبقه دوم از جهانهای تحتانی .از انجا که کلیهکسانی که تجربیات خود را در جهانهای بالاتر از فیزیکی از این جهان آغاز میکنندعمدتا آن را با جهان بهشتی اشتباه میگیرند در حالیکه این فقط بخشی از جهان هایروانی است که بلافاصله از جهان فیزیکی قراردارد(( پایتخت این جهان شهر عظیم ساهاسرادال- کانوال (sahasra-dal-kanwal) میباشد))- ( اسم انگلیسی جهت جستجو برای شما)
طبقه علی :
که درست بالای طبقه اثیری قرار دارد مکانی که خاطرات و الگو هایکارمیک ذخیره میگردند
Kanwal  
 :
شکل نیلوفری چاکراها در بدن ( بعدا توضیحکامل ارائه میگردد ) بخشی از ورزش یوگا تحت عنوان چاکرا یوگا است ( chakra ) اسمجهت جستجو و دیدن عکس نقاط چاکرا در بدن ( از google در قسمت image برای جستجواستفاده کنید)
یوگا ( yoga) : سیستم تمریناتی که سوق دهنده روح به وحدت باخدا باشد . هشت سیستم اصلی مختلف از ان وجود دارد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

ادامه دارد...

/ 13 نظر / 57 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Shahab

سلام امیر جان .مثل همیشه خیلی جذاب و خواندنی بود . بازم منتظر مطالب جدیدت هستم .آپدیت کردی خبرم کن.

بيگانه

امير جان سلام و عرض خسته نباشی به تو به خاطر اين مطالب علمی و خوبی که می نويسی ... مطلبت در مورد چهارشنبه سوری خيلی برام جالب بود و اين مطلبی که در مورد سفر روح نوشتی محشره ...ممنونم که من رو لينک کردی و بای...راستی آپم بيا ...

دل آسمانی

یه حرف یادگاری : اگه یه مشکل داشتیم هیچ وقت به خدا نگیم خدایا من یه مشکل بزرگ دارم همیشه به مشکل بگیم من یه خدای بزرگ دارم... از مطالب خواندنی شما نهایت استفاده رو می برم.از اینکه به من سر زدین ممنونم بازم منتظر نظرات شما هستم...به روزم.التماس دعا...یا حق!

مژگان

اووووووووووو اگه دوست يوگا کارم اينا رو بخونه چقدر خر کيف ميشه ايم وبلاگش کلبه سلامتيه !! سرچ کنی پيدا می کنی

زردشت

نو بهار است در آن کوش که خوش دل باشی؟

arash

سلام دوست عزيز پيغامهای شما رو دريافت کردم و خوندم من بله درسته من قبلا يه وبلاگ داشتم که حذفش کردم البته تو پرشين بلاگم دستش کرده بودم در ضمن من دوتا وبلاگ شمارو در قسمت لينکستان وبلاگم قرار دادم. بای

شب های سفید

سلام. خوبی ؟ موفق باشی. و ممنون از لطفتون . راستی سال نوتون هم مبارک

shekofeh

سلام سال نو مبارک بای

سارا

سال نوووووووووووووووووو مبارک ...

Ramboy

منبعی برای تجربيات عرفانی: sinsinat.com