/ 16 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شقایق

سلام واقعا زيباست هر وقت به وبلاگت سر ميزنم خيلی ارامم ميکنه مرسی خيلی وبلاگ قشنگی داری

زهرا

سلام/من مدتی بود که وبلاگم را بسته بودم برای همين لينک شما حذف شده چشم قرار می دهم//موفق باشيد

سراب عشق

سلام .. امير خان شما براي من كامنت گذاشتيد . از شما ميخوام يبار ديگه تشريف بياوريد و كامنت خودتون رو با دقت بخوانيد .. در دستور زبان فارسي . فعل شرط رو وقتي بكار ميبرند كه بخواهند داد و ستد كنند .. اگر اينكارو كني . منم اينكارو ميكنم .. شما به من ميگيد اگر لينك بدي منم به شما لينك ميدم و با چند بار تكرار كردن اين جمله احساس انسان رو خدشه دار ميكنيد . شما نيازي نيست به من لينك بدهيد . زيرا من نيازي به اين فعل شما ندارم . ولي من به خاطر گفته شما اينكارو كردم .. و خيلي زيباتر ميبود كه خودم بيام اينجا و بيشتر خودم خوشم بياد و اينكار رو بكنم .. در ضمن اينقدر خشك با من برخورد كرديد و انگار رئيسي با مرئوسي صحبت ميكنه كه منو از خواندن حتي نوشته هاي اين سايت باز داشتيد .. بگذريم .. بار بعد از كسي تقاضا نكنيد كه شما رو لينك كند . باور داشته باشيد كه اگر سايتي به مذاق خواننده زيبا بيايد خودش بدون اجازه گرفتن از شما هم اينكار رو ميكند . چه خوب بود آدمها در روزگار اين عمل داد و ستد رو فراموش ميكردن و هميشه ايثار بر اين كار سبقت ميگرفت ..

سراب عشق

سلام امير خان ... نوشته ای در مورد سايت پرفسور يحيائی در کامنت دونی من گذاشتيد . اينم جوابش ....

يه بنده خدا

سلام خواهر شوخی کردم...اقا واقعا معذرت......... گذاشتم......دو تا شو گذاشتم بيا ببين قبوله..... اخه تازه کارم........... يا حق

آرمان

دوست عزيز چيزی که من نگفتم (سراب عشق ) گفت .. اما علاوه بر ن شما با وجود اين که لينک شده ايد در وبلاگ ... اما هوز به وعده خود عمل نکرده ايد ... يا حق!

مجید

سلام///من که چيزی در قلب شما نديدم///منظورم مطلب بود......به روز هستم....

۞ کالاندرا ۞

طبق معمول زیبا و پر محتواست. پیروز باشید. آنچه باعث نزدیکی ما به خودمان میشود این است که بدانیم ازچند وجه یا بعد تشکیل یافته ایم: چیزی که در دسترس ما وجود دارد تن یا روان است که به علت ذهن معنا می یابد و نقش بسیار مهمی را درچیزی که به آن زندگی می گوییم بازی میکند. سوم مقوله ای است به نام آگاهی یا روح . ذهن بعنوان واسطه ایی بدون اراده عمل می کند.هر گاه جسم فرمانده باشد، ذهن تصاویری را برایش فراهم می آورد که مربوط به تمام دوران تکراری این فرد می شوند و اینجاست که ما در چنگال ماتریکس زندگی گرفتار شده ایم... منتظر حضورتان هستم.