معرفی کتاب و نويسنده ۱ (محمدرضا يحيايی)

 قسمت اول<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

" اگر هریک از ما کارهایی راکه قابیت انجام آنرا داریم، انجام می دادیم، جداً شگفت زده می شدیم. (توماس ادیسون) "

 

  یکی از موضوعات جدیدی که من قصد قرار دادنش در وبلاگ رو دارم، قسمت معرفی کتاب و نویسندگان است. و حالا در اولین گام بدلیل اینکه 3 مطلب از استاد محمدرضا یحیایی  نوشته بودم، چند کتاب از کتب منتشر شده ایشان براتون معرفی می کنم.

   ابتدا یک معرفی کوتاه از پروفسور محمدرضا یحیایی می کنم ، بعد براتون کتب منتشر شده و در دست چاپ از ایشان رو نام می برم، سپس بعضی کتب را بصورت اجمالی توصیف خواهم کرد :

 

   جناب آقای پروفسور محمّد رضا یحیایی ، عالم؛ نویسنده کتب پرفروش؛ محقق؛ مخترع اختراعهای ثبت شده ؛ مدرس شناخته شده ؛ دارای مدرک لیسانس یوی هوتراپی یا ماساژدرمانی از ژاپن –Grade 3؛ استاد کاراته- کمربند مشکی- دان 3؛ و بنیانگذار یوگای جامع در ایران- لباس سبز- پروفسوری ؛ می باشد.

  آدرس مکاتبه با مولف: تهران- صندوق پستی 6347/11365

 

   کتب:

1-   دایرة المعارف کامل هفت طب اصلی دنیا، ( چاپ 1374)

2-   یوگا در هفت مرحله، از مبتدی تا عالی، (چاپ 1375)

3-   خواب درمانی بیست دقیقه ای، (چاپ 1376)

4-   روش مطالعه با نویسنده ی کتاب، (چاپ 1378)

5-   روش  انرژی گرفتن از گیاهان، ( چاپ 1378)

6-   اصول بدنسازی بوسیله وسایل داخل پارک

7-   قدرت های مافوق ماواء الطبیعه، ( چاپ 1378)

8-   هفتاد فن اصلی آیکیدو ( دفاع شخصی)

9-   کلیه نرمشهای اصلی دنیا

10-                     آموزش کلیه سلاحهای رزمی دنیا

11-                     دایرة المعارف کامل هنرهای رزمی دنیا

12-                     شکستن اجسام سخت ( بونکن)

13-                     آموزش نانچکو در پنج مرحله

14-                     قدرت ذن ، در هنرهای رزمی

15-                     راز مشت های کوتاه

16-                     شکستن اجسام بدون تماس فیزیکی

17-                     سفر به ماوراء ماده (اختراعات قرن بیست و یکم)

18-                     عجایب هفتگانه دنیای روحی ( علوم ماوراء الطبیعه)

19-                     کتاب ماساژ درمانی ؛ ( این کتاب از جدیدترین و پر خواننده ترین کتب خواهد بود که در حال حاضر در دست چاپ می باشد، اینو چرا گفتم؟چون پوسترهای ماساژدرمانی پروفسور یحیایی را همه می خرند و استفاده می کنند و خواهان کتابی در این زمینه از استاد یحیایی هستند که می خواستند کتابفروش به ایشان خوسته را انتقال دهد، اینو من با چشم خودم در میدان انقلاب در یک کتابفروشی دیدم !)

 

* البته کتب جدیدتری هم در دست بررسی و تحقیق  ایشان می باشد که تعدادشان بیش از این کتب نامبرده هستند.

     شما در آستانه ورود به جهانی شگفت انگیز و ناشناخته هستید، یعنی سفر به درون. با خواندن این کتاب سفری به درون خود کنید، سفری که پُر از ناشناخته ها در جهانی شگفت انگیز می باشد، یعنی سفر به ماوراء.

 

  حال معرفی اولین کتاب ، دایرة المعارف کامل هفت طب اصلی دنیا (چاپ سال74):

1- ماساژ درمانی  2- طب فشـاری : الف- طب فشاری بزرگسالان ، ب- طب فشاری کودکان  3- طب سـوزنی : الف- طب سوزنی با سوزن، ب- فتیلیه گذاری، ج-طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی  4- آب درمـانـی : الف- آب درمانی با فشار آب ، ب- آب درمانی بوسیله نوشیدن ، ج- حمام درمانی  5- یـوگـا درمـانی : الف- یوگا درمانی، ب- نماز درمانی ،ج- موسیقی درمانی، علوم ماوراء الطبیعه( چشم سوم، تله پاتی، خواندن افکار دیگران، حس ششم، آینده نگری، پرواز روح، خود هیپنوتیزم، الهامات روحی و خواب عارفانه جهت مداوای انواع بیماریها   6- خـامـگیـاهـخـواری: الف- خامگیاهخواری ،ب- غذاهای خامگیاهخواری  7- طـب گـیـاهـی : الف- شناسایی بیماریها، ب- معالجه با طب گیاهی، ج- خاصیت گیاهان، د- بهداشت مو.

     به امید موفقیت ، کامیابی ، سعادتمندی وخوشبختی برای این نویسنده محبوب؛

          ادامه دارد ...

/ 7 نظر / 120 بازدید
raha

salammmmm man aval shodam salayeghe jalebi bood rasty khoshhalam ba belogeton ashena shodam khoshhal misham be manam sari ebzanid shad bahsi

FaRyAd

فکر کنم اينجا رو با بنگاه دوست يابی اشتباه گرفتی بلاگر عزيز...

سپیده

سلام در خیلی موارد با هات موافقم .خصوصا قسمت شعر.خیلی زیبا بود چند تا سوال هم داشتم اگر افتخار بدینو مثل همیشه فراموشم نکنی

مهدی

سلام عزيز!آپ كردم...بدو بيا تا دير نشده...

امیر

سلام به دوستای گلم که نظراتشونو می نويسن. چهار پيغام اول نوشته شده مال مطلبی هست که من راجع به علايقم در يادداشت ديگری نوشتم که اومدم اين نوشته ی معرفی کتاب رو وارد کنم يکم قاطی کرد و پيام ها جابجا شد.ببخشيد.در ضمن من خدمت اون دوست عزيزم که راجع به بنگاه حرف رده بود عرض کنم که من اين بار دومی هست که وبلاگو شروع کردم و بار اول برايم جذاب بود وخيلی چيزها راجه به وبلاگ نويسی و ويرايش قالب ياد گرفتم.ولی با اين وبلاگ فقط تفريحی و برای دل خودم شروع دوباره ای داشتم.برای شادی دل مردم نه جذب دل مردم و دوستيابی.من دنبال دوست نمی گردم.و خيلی وقته می خواهم اين وبلاگو هم کنار بزارم برای هميشه.چون الان من دانشجو هستم و خيلی از کارام عقب افتاده اند.با تشکر.

حمیدرضاعامری

برای دریافت کتاب قدرتهای مافوق ماوائالطبیعهوشکستن اجسام سخت .وشماره 16و17و19بخواهم چگونه تهیه کنم راهنمایی کنیدتلفن تماس 09122333240باتشکر

مهين يوسفي

دريافت كتاب ماورا وآموزش هيپنوتيزم و ارتباط با استاد