اشباح درچنگال دوربين...

دام دیگری که عکس گیرندگان آماتور از شبح را اطمینان می بخشد ، دربند کردن شبح ها به وسیله دوربین است.آنچه که دربند دوربین می افتد ،اغلب بطور سرگردان در فریم دوربین قرار می گیرند ، بدون اینکه خود عکاس از جربان عکاسی خود اطلاع داشته باشد . بخصوص در آن مدل هایی که در زاویه عدسی چشمی دوربین با آنچه که در فیلم ضبط می شود، کمی تفاوت وجود دارد.

آنچه که دربند می افتد ، معمولا به رنگ تیره است ، ولی در زیر نور فلاش دوربین ، مانند نوعی درخشندگی و درخشش نور در روی ورق چرم هستند ، زیرا ارواح دربند شده عکاس مستقیما در جلو دوربین قرار می گیرند و عکسی خارج از فوکوس معمولی بدست می آید که پس از آن اگر تمام عوامل را پهلوی هم بگذاریم ، آنهایی که در فیلم دوربین گیر می افتد ، بسیار پیچیده و مبهم بوده و به صورت لکه های طولانی و درازی دیده شده و در شکل و شمایل فرم انسانی در می آیند.

 

/ 3 نظر / 39 بازدید
rv_062

با توجه به رشد جوانان مستعد ايراني در دستيابي به تخصص و علوم جديد و با در نظر گرفتن ذات هنرمندانه ايرانيان و براي استفاده هرچه بيشتر از استعدادهاي نهان جوانان ايراني - واحد كامپيوتر و اينترنت كانون فرهنگي رهپويان وصال - شيراز اولين همايش سراسري اينترنتي خود را با موضوع شهادت حضرت زهرا (س) را برگزار مي نمايد. زمان ثبت نام : از 24 تيرماه 1383 لغايت 5 مرداد 1383 آدرس ارسال آثار : شيراز - خيابان خيام - ساختمان جنب داروخانه آريا - طبقه دوم -دفتر همايش سراسري - تلفن تماس : 0711-2350652 براي كسب اطلاعات بيشتر و شركت در مسابقه به آدرس زير مراجعه نماييد : http://www.Iranfestival.com

yasaman

من عاشق اشباحم!

yalda

عزيزم يکی از آشناهای من با ارواح مستقيما در ارتباطه ! اينا چيه ديگه بابا ! می گه اصلا وجود خارجی ندارن ! شايد هم دروغ می گه ! نمی دونم .