دانشجویان:حج عمره دانشجویی را لغو کنید

دانشجویان:حج عمره دانشجویی را لغو کنید

 

جمعی از دانشجویان 24 تشکل دانشجویی دانشگاه‌های مختلف کشور که نامشان در قرعه‌کشی حج عمره دانشجویی درآمده بود با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام انزجار از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و همراهی عربستان با این جنایت ها، خواستار سفر به عتبات عالیات بجای حج عمره دانشجویی شدند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، این دانشجویان همچنین به دولت هشدار داده اند که در صورت عدم لغو حج عمره دانشجویی، باید تبعات رفتار دانشجویان ایرانی در عربستان را بپذیرد.

 

جمعی از دانشجویان جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاههای اصفهان و علوم پزشکی، بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان ،جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه هنر اصفهان، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه همدان، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مهاجر اصفهان، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان، بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه اصفهان، بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان، جنبش عدالتخواه دانشگاه صنعتی اصفهان، انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی مالک اشتر اصفهان، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهیدباهنر کرمان، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوشهر، بسیج اساتید دانشگاه اصفهان، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت معلم شهید رجایی تهران، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خمینی شهر

 

 

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد این بیانیه را صادر کرده‌اند که در بخشی از آن آمده است: آنجا که عده ای وحشی صفت به نام آزادی و دموکراسی به حقوق ملتی تجاوز می کنند و با افتخار خود را حامی حقوق بشر می خوانند در حالی که خون زنان و کودکان از چنگال گرگ نشانشان می چکد!! و دولت های عربی منافق و نامسلمان که دست زنان صهیون را به گرمی می فشارند تا مبادا هیکل درشت و کثیف شان از یهودیان کم آورد...!!! سران و پادشاهان عرب که جام شراب با سرکرده شیطان بزرگ بر هم می زنند و آن نامردان بزدلی که میمون صفتانه به دستور اربابان خود روی جنازه مسلمانان رقص شمشیر می کنند تا نشان دهند مردانگی و شجاعت خود را!!، همه و همه باب رحمت این رژیم خودکامه اند که سکوت را ترجیح داده اند و چشم به زر و سیم های خیالی و مقام های پوشالی خود بسته اند. نه تنها سکوت کردن، بلکه پادشاه منافق و وهابی عربستان هزینه‌ این فاجعه بشری را با کمال افتخار تقبل کرده و حمایت همه جانبه‌ خود را از حملات وحشیانه‌ رژیم غاصب اعلام کرده است.

 

 

از این رو عده ای از دانشجویان حق طلب در دانشگاه های مختلف کشور در حمایت از مردم داغ دیده‌ غزه و اعلام انزجار از حمایت سران عرب، مخصوصا عربستان سعودی، خواستار تحریم حج عمره دانشجویی امسال هستند.

 

 

اگر قرار است هزینه تشرف ما به وادی بیت الله الحرام و پاسخ به ندای لبیک حق، غیر مستقیم در حمایت از جنایت رژیم اشغالگر قدس مصرف شود، ما در دل هایمان لبیک می گوییم و انصراف خود را از شرکت در مراسم معنوی عمره اعلام می داریم.
و در پایان خواستار آن هستیم که:

 

 

اولا دانشجویان حق طلب به این جمع خودجوش بپیوندند و متمسک به حج حقیقی حضرت اباعبدالله گردند.

 

 

ثانیا از دولت عدالت محور خواستاریم که یا حج عمره دانشجویی سال جاری را لغو کند و سفر به عتبات عالیات را جایگزین آن کند و یا حضور دانشجویان در عربستان سعودی را با تمام تبعات آن بپذیرد (بدون شک دانشجویان در مراسم حج به هر نحو ممکن و با تمام تدابیر خود از نمایان کردن چهره کثیف این اسلام آمریکایی کوتاهی نخواهند کرد).

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران.

 

 

 

/ 0 نظر / 67 بازدید