آموزش کامل و گام به گام "خود هیپنوتیزم" ؛ قسمت سوم(فوايد خودهيپوتيزم)

عقیده "هاری آرونز"  درباره خودهیپنوتیزم:

12-                بیدار کردن استعدادهای خفته: بسیاری از جوانان هستند که دارای استعدادهای خفته ای می باشند و برخی دیگر نمی دانند که چه استعدادی دارند و برای چه کاری لیاقت و استعداد دارند. جوانان به کمک "خود هیپنوتیزم"  آگاه می شوند که چه استعدادی دارند و برای چه کاری ساخته شده اند و در زندگی چه کار باید بکنند.

13-                زایمان بی درد بوسیله خودهیپنوز: از طریق "خود هیپنوتیزم" زن حامله پا به ماه میتواند بدون درد حتی با راحتی و خوشحالی وضع حمل نماید.

14-                معالجه لکنت زبان: هرنوع نارحتی در صحبت کردن نظیر لکنت زبان، تیک ها، گرفتگی و فشار در صحبت کردن را بوسیله "خودهیپنوز" میتوان معالجه کرد.

15-                کم روئی، ترسوئی و اعتمادبه نفس: بسیاری هستند که کمرو و خجالتی می باشند، و برخی از مردم بی دلیل از خیلی چیزها می ترسند، ترس از موش، سوسک، سگ، گربه، حیوانات پرنده، ترس از تاریکی، بلندی، اماکن بسته، ترس از باد و آب در بعضی ها وجود دارد که همه این ترسها عامل خاصی دارند که ریشه آن در ناخودآگاهی است. و همه این قبیل اختلالات با "خودهیپنوز" کاملا رفع می شود و به کمک خود هیپنوتیزم میتوان اعتماد به نفس را معالجه کرد.

16-                ترک بسیاری از عادات نظیر: سیگار کشیدن، نوشیدن، اعتیاد به دارو، الکلیسم، جویدن ناخن، شب شاشی، تیک ها، چشمک زدن غیرعادی، حرکت غیرعادی لب، لرزش های بدن مانند دستها  پاها سر و گردن  به کمک "خودهیپنوز" قابل معالجه می باشد. 

ادامه دارد...          منبع: http://p-mr-yahyaie.mihanblog.com

/ 11 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Hani

salam,mersi khabaram kard,jaleb bod,rasti bia commentaie mano bekhonam commente avalam khodetam bekhoon bebin ye chize jaleb mibini !!!

محمود

سلام.. جالب بود.. سر بزن به ما هم .. دوست قديمی!!

مجید

سلام بر استاد بزرگ.......سايونارا!؟ تشريف بيارين اون طرفا!بابا نترسين اسکورتتون ميکنيم!

زهرا

نوشته مال من بود که بدون نام خورد

ميلاد با سعادت مولي متقيان حضرت علي ابن ابي طالب (ع) و روز پدر بر تمامي شيعيان جهان و خصوصاً دوستان عزيز فرخنده و مبارک باد بيا آينه دل منجلي کن درون سينه ات را صيقلي کن بزن قفلي به درب خانه دل کليدش را به نام يا علي کن //سلام/به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) آپ کردم/حتما بياييد/موفق باشيد در ضمن اطلاعات مفيدی بود در وبلاگتون

مهران

عزیز ممنون که اومدی و سایت آقای یحیایی رو معرفی کردی. اگه واست زحمتی نیست لینک منو از دوستت دارم به مهران یعنی تایتل وبلاگم تغییر بده. در مورد وبلاگ آقای یحیایی نیز هر جا به من لینک بدن مسلماً من نیز چنین خواهم کرد. موفق باشی

بوستان عشق

سلامی به معرفت ماه رجب بر شما دوست خوب و عزیز خوب باشید و در پی حفظ آن. آبدیت کردم از ایت رو منتظر شما یاران هستم. امام علی(ع): سلامتی دین و دنیا در مدارا کردن با مردم است. امام جواد(ع): بدان که از دید خداوند پنهان نیستی، پس بنگر چگونه ای. میلاد نورانی امام علی (ع) و امام جواد بر شما دوست عزیز و تمام رهروان و عدالت پیشگان عالم مبارک باد. به وبلاگ و سایت لینگ دادم با آرزوی سربلندی و بهروزی

سولماز

سلام دوست عزيز وبلاگتون خيلی جالبه من شما رو لينک کردم شما هم لينک من و بذاريد

زهرا

سلام ببخشيد من ميخوام ارشيو عکس درست کنم ميشه بهم ياد بديم با ايميل...

مهر

درود لينک نيلوفر آبی و جناب يحيايی، اضافه شد. با تشکر از نظرات شما در ارتباط با مطالب وبلگ نوجوانها... (جهت اطلاعتان، در ارتباط با ثبت نشدن لينک شما در مورد قبل، اشکال از اينجانب بود.) با سپاس. .مهر.