بازدیدهای کاربران ایرانی از سایتها و بازی اینترنتی تراویان (Travian)

بازدیدهای کاربران ایرانی از سایتها

«به نام خدا»

   متأسفانه، مشاهده می شود، بیشترین جستجو و بازدید اینترنتی در ایران، از سایتهای:  عکسهای دختران ایرانی، جوک، اس ام اس، تفریح، عکسهای خوانندگان و بازیگران خارجی و داخلی، فال، درباره فیلمهای سینمای ایران و جهان و بازیهای رایانه ای، سایتهای مستهجن و جنسی، و… می باشد که یک وبلاگ ساده در این زمینه بعضی موارد تا روزانه 10 الی 30 هزار بیننده دارد، که خودتان از آن آگاهترید.

   اما یک سایت علمی، دانشگاهی یا شخصی، انجمن علمی و…، بطور خوشبینانه روزانه 200 الی 300 بازدید در روز دارد! و این جای تأسف دارد؛ که اولا اینکه چرا جای یک سایت ملّی که در همه زمینه ها و نیازها کامل باشد، خالی است که افراد ندانند به کدام سایتها وارد شوند، دوم اینکه چرا هر چیزی که وارد کشور می شود فرهنگ درست استفاده از آنرا به مردم نمی آموزند تا به مشکلات بر نخوریم.

   ما از اینترنت می توانیم برای پیشرفت کشور در همه زمینه های اقتصادی، علمی، فرهنگی، و… بهره ببریم ولی از نهایت استفاده از آن هنوز بی توجه و غافلیم.

   در حال حاضر تمامی رسانه های جهان در دستان دشمن(صهیون) است ولی ما کاری در برابر آن برای مردم و جوانان خود انجام نداده ایم و چیزی در رسانه ای مهم همچون اینترنت برای جذب جوانان قرار نداده ایم.

   امیدواریم در آینده به مسئله مهم که میتواند باعث پیشرفت چشمگیر کشور شود، توجه بیشتری شود.

 

    در یک مجله (فکر کنم وابسته به بسیج بود) نوشته بود اسراییل در سایتهایی مثل “Friendfeed”  و “face” و “wikipwdia” و... کشور اسراییل را تثبیت و وجهه شان را بسیار خوب به تمام جهان نشان داده اند، ولی تنها حرکت ما در افشای چهره واقعی آنها، و نشان دادن چهره واقهی خودمان، فقط آن سایتها را در ایران مسدود می کنیم. و فقط صورت مسئله را در ایران پاک می کنیم. در صورتیکه باید ما هم سایتهایی برای معرفی ایران، و نیز چهره پلید صهیونیست برای جهانیان بسازیم. انشاءالله.

دسیسه ای دیگر از صهیونیست

بازی اینترنتی تراویان (Travian)

  اسم این بازی، تراویان (Travian) است، مهمترین چیزی که این بازی در جوانان القا می شود اینست کخ: باید برای باقی ماندن و نابود نشدن، به حریم دیگران تجاوز کرده و آنها را غارت کنید. (و راه دیگری نمانده است!). این بازی برای هر زبان رایج دنیا یک سایت و حتی سرورهای جداگانه ای دارد. بطور نمونه، زبان پارسی این سایت فعلاً 3 تا سرور اختصاصی دارد!

   در این بازی شما باید مدیریت منابع یک دهکده را به عهده بگیرید؛ در این بازی سه قبیله وجود دارد که هرکدام توانایی‏هایی دارند و شما با عضویت در هرکدام از این قبیله‏ها وارد این بازی خواهید شد و شما باید آن قبیله و دهکده‏تان را مدیریت کنید.

   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از نشانی زیر بازدید فرمایید:

http://portal.farsilinux.org/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2349

/ 1 نظر / 134 بازدید
امید ملت / میرحسین موسوی

با سلام خدمت شما دوست عزیز برای حمایت از میرحسین موسوی لطفا لینک امید ملت را با عنوان میرحسین موسوی در وب سایت خود قرار دهید و برای اینکه نام شما در فهرست حامیان موسوی ثبت گردد و از مزایای آن در آینده بهره مند شوید به وسیله همین سایت و در قسمت تماس با ما به ما اطلاع دهید تا در صورت لزوم با شما تماس گرفته شود. امید است که با حمایت شما هموطنان گرامی شایسته ترین و اصلح ترین فرد پیروز این انتخابات گردد، دوست عزیز به حمایت شما نیاز داریم و متقابلا حمایتتان خواهیم کرد. با تشکر: امید ملت / از طرف میرحسین موسوی